Goodbye, Caroline


czyli o czym to jest?
Bonnie umiera mając czterdzieści dwa lata, jako rozwódka i matka trójki dziewcząt: szesnastoletniej Shailenne, dwunastoletniej Madelaide i ośmioletniej Beatrice, które odziedziczyły po niej magię.
Cała trójka zostaje bez żadnego opiekuna.
Ich ojciec, Theodor Roerig, słynny naukowiec badający egzystencję po śmierci, wybrał życie u boku młodszej od siebie, modelki, na drugiej stronie półkuli ziemskiej, nie przywiązując żadnej wagi do kontaktu z dziećmi, których w pewnym sensie się wyrzekł.
Ostatnią prośbą Bennettówny, było zaopiekowanie się dziewczynami. I tę prośbę skierowała do swojej najlepszej przyjaciółki, Caroline, która nic, a nic nie wiedziała o dzieciach, mimo swojego, dosyć poważnego, wieku.
Tracąc wiarę w swoje możliwości, pragnie zawieźć dziewczynki do ojca, aby się nimi zajął i wziął całą odpowiedzialność za rodzinę. Ale wszystko się komplikuje, gdy stary wróg Bonnie pragnie zemsty na dzieciach, na co wampirzyca nie może pozwolić.
Caroline nie mając wyboru, musi prosić ostatnią osobę na ziemi, którą pragnie teraz widzieć. Klaus mimo wszystko zgadza się pomóc i to nie tylko z powodu dzieci, a z powodu swojej ukochanej, którą pragnie mieć.


Goodbye, Caroline to opowiadanie fanowskie, w którym wszystko zaczęło się od tego słowa. Wszelakie informacje są zaczerpnięte z serialu The Vampire Diaries oraz z głowy.

 
Wszystkie prawa są zastrzeżone zgodnie z ustawą prawną. 
© weenie. goodbye-caroline.blogspot.com